Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
715063

ARMBANDSUR, stål, Omega Seamaster Professional, 1990-tal.

Automatic. Mörk urtavla med ljust index och datumfönster. Safirglas. Armband med viklänk. Extralänkar medföljer. Originaletui. Äkthetsintyg. Total diameter ca 41 mm.

Ej funktionstestad. Ytskikt med slitage.

Lähtöhinta
17 000 SEK