PARKBÄNK, 1900-talets andra hälft.

Målad metall samt träribbor. Ihopfällbar. Längd 130 cm.

Slitage. Repor och märken. Omfattande färgbortfall. Rostangrepp. Senare målning.

Lähtöhinta
1 500 SEK