LJUSKRONA, Oscariansk, omkring sekelskiftet 1900

Stomme i metall. Behängd med prismor. 6 ljusarmar. Höjd ca 75, diameter ca 65cm.

Slitage. Smuts. Naggade prismor. Lösa prismor.

Lähtöhinta
4 000 SEK