MONTERSKÅP, 1900-talets första hälft.

Furu. Glasad monter med sluttande skiva. Längd 123 cm, bredd 68 cm, höjd 120 cm.

Bruksslitage. Stötmärken. Invändigt källardoft. Ställvis blekt. Monterbotten samt luckans handtag med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK