KANDELABRAR, ett par, porslin, 1900-talets början

Rokokopar i porslin. Ljushållarna bärs upp av förgylld metall. För två ljus vardera. Behängda med prismor. Höjd 32cm.

Slitage. Prismor saknas. Naggade prismor. Smuts.

Lähtöhinta
3 500 SEK