SPEGELLAMPETTER, ett par, nyrenässans, 1800-talets slut

Gulmetall. Rund form. Rik dekor. För tre ljus vardera. Behängda med prismor. Höjd exklusive prismor 55cm, bredd 47cm.

Slitage. Ett krön av. Smuts. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK