BARSKÅP, IKEA, 1960-tal.

BARSKÅP, IKEA, 1960-tal.

Fanerat med teak. Fällbar överdel med invändig barinredning med glashylla och spegel. Längd 65 cm, bredd 36 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage. Några fanerbortfall. Märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK