KONSTTIDSKRIFT, XXe SIÈCLE no 9, Paris, 1957

"Vrai et faux réalisme dans l'art contemporain" Innehåller bl.a. litografier av Chagall och Fautrier.

Ej fullständigt genomgången. Slitage/fläckar. Kantstött/veck. Nött rygg.

Lähtöhinta
4 000 SEK