SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Idegran, klädd skiva, lådor med dragringar, ben med hjul, längd 100, bredd 54, höjd 74 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK