717027

FIGUR, glas, Oivo Toikka, Nuutajärvi, Iittala, signerad.

Pale Male 2007 (Rödsvansad Hök), signerad 215/1000. Originalkartong medföljer. Höjd 20 cm, längd 34 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK