Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

KARMSTOL, "Bambi", Rolf Rastad & Adolf Relling, Norge.

Stomme i teak, sits och rygg av flätad rotting. Höjd 68 cm, längd 65 cm, bredd 64 cm.

Slitage, stomme/ben med repor. Skadad sits.

Lähtöhinta
5 000 SEK