KARMSTOL, "Spanska stolen", Börge Mogensen för Fredericia Stolefabrik, Danmark.

Stomme av ek. Rygg och sits av läder.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar på klädseln.

Lähtöhinta
10 000 SEK