SKÅL samt PUNSCHMUGGAR, 6 stycken, silver, K&EC samt GAB, 1962-1968. Vikt ca 295 gram.

5 st Punschmuggar med hamrad dekor, 1 slät med dekor på örat. Skål med jubileumsdekor för Nestlé 100 år, 1966. Höjd 2-5 cm.

Slitage. Repor, märken och smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK