Sockel och ring i trä. Märkt "Twyfords limited Hanley Stoke on Trent, Eng. Trade Mark". Troligtvis använd av försäljare eller som butiksskyltning. Höjd 17 cm.
Smärre slitage och repor. Stötmärken. En spik i sockeln saknas.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?