KONSTTIDSKRIFTER, 2 st, XXe SIÈCLE no 19-20, Paris, 1962.

"Tournants decisifs-XIX-62" samt "L'art, Conscience du monde- XX-62" Innehåler litografier av Max Ernst, Manessier, Baj och Arp.

Skador. Slitage. Ej fullständigt genomgången. Ena omslaget är löst.

Lähtöhinta
1 500 SEK