SVENSKA ORDNAR OCH MEDALJER, 5 st, bla Vasaorden.

Även Svärdstecknet, Svärdsmedaljen, Konung Gustaf V:s jubileumstecken 1928, Oscar och Sophias guldbröllopstecken, höjd 40-65 mm. Olika färger på banden.

Slitage, Vasaorden med emaljnagg och smärre påmålningar, banden med smärre fläckar och några band blekta.

Lähtöhinta
1 800 SEK