Barock

Barock

BYRÅ, senbarock, 1700-tal

Ek. Tre lådor. Skiva i kolmårdsmarmor. Bredd 95, djup 60,5, höjd 77,5cm.

Slitage. Senare skiva, beslag och bytta lås. Repor och märken. Sprickor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
7 000 SEK