ÅNGMASKIN, plåt, märkt GBN, Bavaria, Tyskland, tidigt 1900-tal.

Litograferad plåt. Med brännare, hjul och skorsten. Monterade på träplatta. Höjd 25 cm.

Bruksslitage. Repor. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK