CYKEL, ARMÉVELOCIPED m/42 med plansch för armévelociped m/1930.

Grönlackerad. Längd 180cm.

Plansch med skador och fläckar. Cykel med slitage, repor, smärre rost, däck med punktering.

Lähtöhinta
2 000 SEK