BORDSLAMPA, "11126" Erik Kirkman, 1900-talets första hälft.

Bakelit. Ställbar. Höjd 36 cm.

Slitage. Ställvis materialbortfall. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK