SPJÄLLBAND, 1900-tal.

SPJÄLLBAND, 1900-tal.

Broderad dekor av fåglar och geometriska figurer. Montering i mässing. Längd ca 146 cm.

Obetydligt slitage. Kulor som skruvas på stången nedtill saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK