STOLAR, 1 par, Börge Lindau och Bo Lindekrantz, Lammhults, 1900-talets andra hälft.

Stomme av kromad metall. Sits av målat formpressat trä.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK