719608

SKJORTKNAPPAR, 5 st, varav 2 par samt en solitär. Ett par i 18 k guld. 1900-talets första hälft. Vikt ca 2 g.

En solitär i bland annat metall, ett par i doublé samt pärlemor, ett par i mestadels 18 k guld. Längd ca 1,5-2,5 cm.

Bruksslitage med repor och märken. Endast paret i 18 k guld omnämns i titeln.

Lähtöhinta
1 500 SEK