SERVERINGSBESTICK, 2 par, P Hertz Köpenhamn 1902 samt B Erlandsson Kristianstad 1904, silver, vikt ca 352 g.

Fornnordisk stil, delvis förgyllda, längd 24-25 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK