720140

ARMLÄNK samt HALSKEDJA med HÄNGE, 18 k samt 14 k, totalvikt ca 14 g.

Halskedja i 14 k med hänge i 18 k, längd ca 18 cm, hängets höjd ca 3 cm. Armlänkens längd ca 16 cm.

Bruksslitage med repor och märken. Gravyr.

Lähtöhinta
2 500 SEK