720152

RINGAR, 3 st, 18K guld och troligen bly.

Ringar, 2 st, stämplad 'KA', Stockholm, 1961. Inskriptioner. Storlek 17/53,5. Ring, stämplad 'KA', Stockholm, 1944, 18K guld och troligen bly. Storlek 20,5/64.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK