STRÖARE, 5 st, rokokostil, GA Dahlgren Malmö 1918 samt svenska importstämplar, silver, vikt ca 478 g.

Höjd 10-21 cm.

Bruksslitage, något anlupna.

Lähtöhinta
2 500 SEK