VASER ett par samt URNA, porslin, Kina, omkring sekelskiftet 1900 respektive modern tillverkning

Polykrom dekor i famille rose mot turkos fond. Alla med lock. Höjd 25-42cm.

Bruksslitage. Repor. Ett lock trasigt med lagningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK