BORDSDEKORATIONER, ett par, låghaltigt silver, sent 1900-tal. Vikt tot ca 1444 gram.

Föreställande tuppar med delvis förgylld fjäderskrud. Längd 22-28, höjd 16-19 cm.

Slitage, smärre intryckning.

Lähtöhinta
2 000 SEK