VÄSKA, Keepall 50, Louis Vuitton, 1989.
Monogramcanvas med detaljer i naturfärgat skinn. Adresslapp i naturfärgat skinn samt dragkedja i guldfärgad metall. Fodrad med brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Längd 50, bredd ca 22 cm, höjd ca 27 cm.
Slitage, repor, märken.