SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, brickmärkt R36428 C29080, 1900-talets första hälft.

Mörbonad björk, rund skiva på kvadratiska ben, diameter 70, höjd 53 cm.

Brukssltiage, repor, nagg, märken, fanerskada.

Lähtöhinta
3 000 SEK