GLASÖGON, 2 st samt fodral, silver resp guld, samt FODRAL, silver. Engelska resp svenska silverstämplar.

Glasögon av olika modell, bredd (Ett elastiskt par) 9,9 cm resp 12 cm. Fodral invändigt klädd med tyg, kedja med ögla. Längd 16,2 cm.

Silverglasögon med nagg på glaset.

Lähtöhinta
1 800 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?