SALVER, Edward Viner Sheffield 1931, silver, vikt ca 1176 g.

Bladornerade fötter, kvadratisk med rundade hörn, monogram, 30 x 30 cm, höjd 4 cm.

Repor, bruksslitage, något anlupen.

Lähtöhinta
4 000 SEK