LJUSSTAKAR, 6 st, mässing, bl a Skultuna Bruk, 1800-tal.

Rund fot. Fyra med höj- och sänkbara ljushållare. Höjd ca 11-15 cm.

Slitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK