SPELSKRIN, silver, K. Andersson, 1923.

Rektangulär form, på kulfötter. Lådinredning med spelmarker av pärlemo. Vikt utan spelmarker och insats ca 620 gram. Svenska stämplar. 21x11x7 cm.

Slitage. Repor. Bär gravyr på insidan av locket.

Lähtöhinta
3 000 SEK