SAMEKNIV samt KNAPP och NÅL, Hans Mikael Sunna och Nils Hjärtström

Knapp av Hans Mikael Sunna och kniv och slida av Nils Hjärtström. Nålen osignerad Knappen och nålens längd 3-5 cm. Knivens längd 24 cm.

Smärre slitage på knapp och nål. Knivblad med rost samt eventuell lagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK