FAT, 2 st, samt SKÅL, fajans, ca 1940-tal, Rörstrand samt Gustavsberg.

Rund form. Kvadratisk form. Rund skål med höjd 6 cm. Diam. 10 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK