MÅNSKENSAMPEL, sekelskiftet 1900.

Stomme av mässing med genombruten dekor. Rosatonad kupa med slipad dekor av stjärnor. Höjd 35 cm.

Slitage. Repor. Några fläckar. Något anlupen metall.

Lähtöhinta
1 500 SEK