SOFFBORD, "Aristokrat", Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Tingströms, 1900-talets mitt.

Teak. Gavlar med två utdragbara skivor. Längd 121. Bredd 61. Höjd 57 cm.

Slitage. Repor och märken. Något fläckad skiva.

Lähtöhinta
2 000 SEK