Gucci

(Italia, Founded in 1921)
Gucci
(Italia, Founded in 1921)

VÄSKA, Gucci.

Svart läder, axelrem med ringar i metall. Invändigt fodrad i kittfärgat tyg. Tre fack, varav ett med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" samt med numrering. Längd 38 cm, bredd 13 cm, höjd ca 33 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK