SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft.

Målat. Fem lådor. Svarvade ben. Längd 120. Bredd 66. Höjd 76 cm.

Lås saknas i fyra lådor. Repor och märken. Slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK