Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Ateljé Lyktan

(Ruotsi, Grundat 1934)
Ateljé Lyktan
(Ruotsi, Grundat 1934)

GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Fot i mässing samt ljust läder. Skärm i plast och textil. Höjd 147 cm.

Slitage. Repor, märken samt skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK