FÅTÖLJER, ett par, "Rotang", Arne Norell, 1900-talets andra hälft.

Bok. Sidopartier och ryggar med flätad rotting. Lösa dynor med läderklädsel. Etikettmärkta.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Repor. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK