POTTSKÅP, ett par, sengustaviansk stil, sent 1900-tal.

Mahognyfanér. Utdragsskiva, dörrpar samt underliggande låda. Sargkant. Längd 41, djup 30, höjd 72 cm.

Lättare ytslitage. Repor på ovandelen.

Lähtöhinta
2 000 SEK