723120

RING med briljantslipade diamanter och olika färgade stenar, 'Allegra', Bulgari, Italien.

18K guld. Storlek 16,5/51,5. Totalvikt ca 7 g. Etui och yttre kartong medföljer.

Bruksslitage, mindre repor.

Lähtöhinta
40 000 SEK