SERVERINGSVAGN, modell 470, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn., 1900-talets andra hälft.

Valnöt. Två hyllplan. Längd 80 cm, bredd 45 cm, höjd 62 cm. Brännmärkt.

Slitage. Repor. Fläckar. Ditsatt plastknopp.

Lähtöhinta
4 000 SEK