Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SOFFBORD/MATBORD, "Sesam", Folke Ohlsson, Tingströms, 1950/60-tal.

Teak. Höj- och sänkbart samt utfällbart. Brännstämplat. Längd 130, bredd 56-110 cm, höjd 56-71 cm.

Slitage. repor och märken. Något rangligt.

Lähtöhinta
2 000 SEK