TRÄDGÅRDSBORD, 1800-tal.

TRÄDGÅRDSBORD, 1800-tal.

Med skiva av sten. Underrede i bemålat gjutjärn. Längd 80 cm, bredd 56 cm, höjd 78 cm.

Slitage. Smuts, smärre sprickor. Färgbortfall och rost.

Lähtöhinta
5 000 SEK