SOFFA, "Rotang", Arne Norell, 1900-talets andra hälft.

Bok. 3 sits. Sidopartier och rygg med flätad rotting. Lösa plymåer. Längd ca 210 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK