SÄNGBORD, ett par, String, 1900-talets mitt.

Teakfanerade stommar. Underreden i trådmetall, överdragna med svart plast. En låda samt en tidningshylla vardera. Längd 52, bredd 31, höjd 52 cm.

Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK